Agenda 2023
Workshop ayurvedisch koken
Zaterdag 16 september 2023
Koken en eten afgestemd op jouw constitutie (dosha), volgens de seizoenen en vegetarisch! Hoe je dat doet volgens de ayurvedische voedingsleer kun je in deze leuke, leerzame maar vooral ook lekkere workshop leren.
Iedereen is welkom om mee te koken, leren en dineren op zaterdag 16 september (let wel…de plaatsen zijn beperkt)
We starten om 10.30u. met de workshop en willen om 15.00u. afronden.
Locatie: Ayurvedisch centrum Eindhoven ‘Bela’, Smalle Haven 130
Kosten inclusief uitgebreid ayurvedisch diner en werkboek met de recepten: €69,- p.p.
Aanmelden kan telefonisch op 0620938690 of via de mail: jasmijn@ayurvedischcentrum
Workshop kruiden-cosmetica bereiden
Zaterdag 28 oktober 2023
Tijdens deze workshop geef ik uitleg over verschillende kruidentoepassingen en hun bereiding en zullen we een aantal bereidingen maken die je samen met de recepten mee naar huis mag nemen. Deze dag bereiden we een balsem/zalf, een crème, een lippenbalsem en scrub.
Reader, producten en versnaperingen zijn bij de prijs van €65,- inbegrepen.
De workshop wordt gehouden op zaterdag 28 oktober, we beginnen om 13.00u. en rond 17.00u. zullen we klaar zijn.
Aanmelden voor deze workshop kan telefonisch (0620938690) of via de mail: jasmijn@ayurvedischcentrumeindhoven.nl.
Workshop Detox en Kitchari in het najaar
Datum najaar 2023 nog niet bekend
Hoe gaat ayurveda om met de seizoenswisselingen en de voorjaarsdetox? Zoals ieder ayurvedisch advies is ook het detox advies voor iedereen anders. Daarom is het erg belangrijk dat je weet wat je doet als je je dit voorjaar wilt ontdoen van de opgebouwde vata en kapha in je systeem en je vata in balans kunt houden. Waar moet je op letten en wat past bij jou?
Daarnaast gaan we ons uitgebreid bezighouden met het bereiden van de verschillende soorten Kitchari.
Ben jij benieuwd wat dit voor jou allemaal inhoudt?
Schrijf je dan in voor de workshop.
Deze workshop is geschikt voor vegetariërs en veganisten.
De workshop wordt georganiseerd op de Smalle Haven 130 in Eindhoven,
op zaterdag van 13.00u. tot 17.00u.
Kosten voor deze workshop incl. werkboek en versnaperingen zijn €65,-
Meld je aan: Jasmijn@ayurvedischcentrumeindhoven.nl
of 0620938690
Workshop ayurvedische lichaamsverzorging
Datum nog niet bekend
Workshop ayurvedische lichaamsverzorging
Wil jij echte, pure, eerlijke en schone producten gebruiken voor je lichaam en gezicht? Vind je het leuk om zelf van biologische kruiden en andere ingrediënten van moeder natuur (verzorgings)producten te maken? En dan ook nog eens volgens de ayurvedische principes? Kom dan meedoen en ervaren op deze leuke, leerzame en inspirerende dag!
We maken van o.a. kruidenpoeders en oliën: shampoos, zalven of (lippen)balsems, scrubs en maskers die bij jouw dosha (lichaamstype) passen.
De workshop wordt georganiseerd op de Smalle Haven 130 in Eindhoven,
op ….. van 13.00u. tot 17.00u.
De kosten voor deze workshop inclusief werkboek, alle materialen en versnaperingen zijn €65,-
Aanmelden kan telefonisch op 0620938690 of via de mail: Jasmijn@ayurvedischcentrumeindhoven.nl
Open-lab-dag
Datum nog niet bekend
Weer een open-lab-dag bij Bela!
Op deze dag stel ik mijn keuken open voor iedereen die ooit een (ayurvedische) kruidenbereidingen-workshop bij Bela heeft gevolgd. Ik nodig je uit om je eigen kruiden-bereidingen te komen maken. Maak de producten die we tijdens de workshops hebben gemaakt of eigen recepten, brouwsels, probeersels…noem maar op, kom experimenteren en je producten aanvullen!
Meldt je wel even aan: jasmijn@ayurvedischcentumeindhoven.nl